به چه کسی مجری نمای کرتین وال گفته می شود ؟

مجری نمای کرتین وال به کسی گفته می شود که علاوه بر دانش و تجربه در زمینه اجرای سیستم شیشه ای کرتین وال ، دارای اکیپی مجرب و کاربلد باشد که بتواند طرح نهایی نمای کرتین والی که توسط کارفرما هم تایید شده را بتواند در کوتاه ترین زمان ولی با بالاترین دقت و کیفیت اجرا کند. همچنین برای اجرای نمای کرتین وال ، مجری باید بتوان روی اکیپ خود مدیریت داشته باشد تا کار ها به صورت موازی و در کمترین زمان و با مناسب ترین تعداد کارکنان انجام شود.

مجری باید بیشتر دارای دانش و تجربه و همچنین دید مدیریتی و مهندسی داشته باشد تا کار با کمترین میزان خطا اجرا شود.

شرکت آرین سازین بنا نما با داشتن سابقه و تجربه طی سالیان سال ، آماده اجرا و همکاری با شما کارفرمایان و شرکت های ساختمانی است؛ برای ارتباط با ما ، با شماره های ما تماس بگیری.


تماس با asbnco

Engineer

مجری نمای کرتین وال مجرب

مجری نمای کرتین وال مجرب در واقع یک نفر نیست بلکه متشکل از گروه و تیمی از متخصصان و تکنیسین های اجرایی هستند که با همکاری و همفکری هم، بهترین نمای کرتین وال را برای شما ایجاد می کنند. با ما همراه باشید تا در ادامه به ویژگی هایی که پیمانکاران اجرای نمای کرتین وال باید داشته باشند اشاره کنیم:

 • شناخت دقیق مصالح و کلیه ابزار آلات مورد استفاده در پیاده سازی نمای کرتین وال
 • شناخت نیاز مشتری و پیشبرد پروژه طبق طرح درخواستی در تمامی مراحل
 • رعایت استانداردهای اجرایی و تمام نکات ایمنی جهت جلوگیری از هر گونه حادثه خطرناک
 • تخمین زمان تحویل پروژه و اجرای منظم و به موقع هر مرحله از پروژه بدون تاخیر قرارداد
 • تمامی قوانین و استانداردهای اجرایی شهرداری کاملا رعایت شود و ضوابط آن در هیچ مرحله ای نادیده گرفته نشود، چرا ممکن است در آینده با مشکلات جدی روبه رو شوید.

رعایت تمامی نکات گفته شده در بالا یک اجرای بی عیب و نقص نمای کرتین وال را تحویل شما خواهد داد. این اجرای بی عیب و نقص هنر و مهارت مجری نمای کرتین وال را ثابت می کند. برای پیدا کردن بهترین مجری نمای کرتین وال با ما تماس بگیرید.

مجری نمای کرتین وال-asbnco.com

دستمزد مجری نمای کرتین وال چقدر است ؟

نمی توان به این سوال که دستمزد مجری نمای کرتین وال چقدر است، پاسخ مشخصی داد زیرا عوامل متعددی باید در نظر گرفته شود. مجری نمای کرتین وال دارای حقوق، دستمزد، انعام، پاداش و دستمزد ساعتی بر اساس گزارش ها و برآوردهای کارکنان است. برای اطلاع کامل از دستمزد مجری نمای کرتین وال با ما تماس بگیرید. چرا که این دستمزدها در سال برای یک مجری نمای کرتین وال متغیر است. متوسط ​​دستمزد ساعتی نیز برای یک تکنسین اجرای نمای کرتین وال متغیر است. همراه با انواع دیگر پرداخت‌ها مانند پاداش‌های نقدی، پاداش سهام، اشتراک سود، کمیسیون‌های فروش و غیره دستمزدها ممکن است متفاوت باشد.

LOCATION

اجرای نمای کرتین وال در تهران

کرتین وال اجرا شده توسط آرین سازین بنا نما به دلیل کیفیت فوق العاده بالا و قیمت پایین آن از اعتبار خوبی برخوردار است. اگر برای اجرای نمای کرتین وال به دنبال یک مرکز معتبر و قابل اعتماد هستید، شرکت آرین سازین بنا نما با توجه به سابقه چند ساله و رضایت مشتریان خود، به جست و جوی شما پایان خواهد داد.

عملکرد اصلی اجرای نمای کرتین وال، عایق خارجی نما از طریق عناصر پرکننده پانلی، ثابت یا قابل باز شدن است. با توجه به طراحی آن، ساختاری مدرن و شیک ارائه می دهد، همچنین راحتی را از طریق عبور نور طبیعی ارائه می دهد و باعث صرفه جویی در انرژی می شود.

تولیدکنندگان و برندهای مختلف بسیار زیادی وجود دارند که کیفیت های متفاوتی از نمای کرتین وال شیشه ای با قیمت های متفاوت در بازار ارائه می دهند. پروژه های اجرا شده در مناطق مختلف تهران و به دنبال آن بی عیب و نقص بودن پروژه، می توانند گواهی عملکرد رضایت بخش و باکیفیت ما باشد.


برای خواندن مطالب درمورد
کرتین وال

مزایای اجرای نمای کرتین وال

 • اجرای نمای کرتین وال برای ارائه کنترل حرارتی در فضاها، بسیار عالی است زیرا اجازه می دهد گرما وارد فضای داخلی شود.
 • اجرای نمای کرتین وال نیازی به تمیز کردن زیادی ندارد، زیرا اجزای آن، شیشه را برای مدت طولانی تری تمیز نگه می دارند.
 • اجرای نمای کرتین وال عایق صوتی، با کاهش نویز خارجی، راحتی صوتی را ارائه می دهند.
 • به غیر از وزن خود بار دیگری ندارند.
 • یک سیستم سبک وزن است.
 • اجرای نمای کرتین وال با شیشه ایمنی انجام می شود، بنابراین شیشه اجازه نمی دهد افراد آسیب ببینند یا سقوط کنند.
 • اجرای نمای کرتین وال برای مقاومت در برابر نیروی باد و همچنین وزن خود طراحی شده اند.
 • اجرای نمای کرتین وال باعث مقاومت در برابر نیروهای افقی در معرض آن، می شود.
 • اجرای نمای کرتین وال با مقاومت در برابر تغییر شکل ساختار اصلی همراه است
 • عایق حرارتی
 • حفاظت خورشیدی

یکی از راه های طبقه بندی نماهای سبک، دانستن نحوه مونتاژ آن ها برای قرار دادن در نمای ساختمان است.

نمونه کار و نما های کرتین وال اجرا شده توسط آرین سازین بنا نما

کرتین وال ها فضای داخلی را از بیرون جدا می کنند، اما فقط وزن خود و بارهای وارد شده بر آنها (مانند بارهای باد، بارهای لرزه ای و غیره) را تحمل می کنند که آنها را به سازه اولیه ساختمان منتقل می کنند. این برخلاف بسیاری از اشکال ساخت و ساز سنتی است که در آن دیوارهای خارجی بخشی اساسی از ساختار اولیه ساختمان هستند. آرین سازین بنا نما طی ۱۰ سال تجربه خود در نصب و اجرای انواع نماهای زیبا و به روز که استفاده از آنها در کل دنیا در حال گسترش است  توانسته است نام خود را در ایران مطرح نماید. برای آشنایی با انواع پروژه های اجرا شده و نمونه کارهای ما ادامه ی متن را از دست ندهید. نمونه ای از برخی از پروژه های اجرا شده ما در این راستا به شرح زیر است:

 • پروژه نمای کرتین وال ولوو بلوار آفریقا
 • پروژه نمای کرتین وال گل آذین
 • پروژه نمای کرتین وال خیابان بوکان
 • نمای کرتین وال اندرزگو
 • پروژه نمای کرتین وال آریا سعادت آباد
 • پروژه نمای کرتین وال اداری نیایش

 و …..

بیش از ۵۰ پروژه دیگر در سراسر تهران و شهرستان ها که برای دیدن برخی از آن ها میتوانید رو کلمه نمونه پروژه کلیک کنید.

مجری نمای کرتین وال-asbnco.com


برای خواندن مطالب درمورد
قیمت نمای کرتین وال

قیمت اجرای نمای کرتین وال چقدر است؟

در واقع اجرای نمای کرتین وال اجرای دیوار پرده ای است که به طور گسترده در ساختمان های بلند تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. معمولاً غیر سازه ای هستند و کنترل کننده نور وصدا و همچنین بلایای طبیعی همچون طوفان و صاعقه است. همچنین جذابیت و زیبایی را به ساختمان یا خانه اضافه می کند. به طور خاص، دیوارهای پرده شیشه ای مزیت های بزرگی را ارائه می دهند. اجرای نمای کرتین وال شیشه ای به کاهش هزینه های ساخت کمک می کند. یک دیوار پرده شیشه ای هزینه های متغیری به ازای هر فوت مربع، خواهد داشت. این هزینه ها به نوع شیشه مورد استفاده، درجه شفافیت، طراحی، ضخامت و شرکت مورد استفاده بستگی دارد. هزینه اجرای نمای کرتین وال اغلب ممکن است تحت تأثیر عوامل زیر باشد:

 • شیشه (نوع، اندازه و در دسترس بودن)
 • پیچیدگی طراحی،
 • تغییرات طراحی،
 • محدوده ارزیابی عملکرد اجرای نمای کرتین وال
 • پیچیدگی ساخت، عناصر خاص
 • فرآیند تأیید و همچنین تدارکات

قیمت اجرای نمای کرتین وال، اغلب برای کاربردهای مسکونی و تجاری یکسان است. با توجه به طرح درخواستی، کیفیت تجهیزات به کار رفته و روش پیاده سازی قیمت ها متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از تمامی این موارد و استعلام کلی قیمت، با ما در ارتباط باشید.

شبکه های اجتماعی شرکت آرین سازین بنا نما 

سوالات متداول مجری نمای کرتین وال


مجری کرتین وال مجرب کیست؟

مجری نمای کرتین وال مجرب کسی است که با تکیه بر دانش و تجربه و دید مدیریتی و مهندسی بتواند اجرا نمای کرتین وال را با کمترین خطا انجام دهد.برای براورد هزینه اجرای نمای کرتین وال چه کار باید کرد؟

هزینه اجرای نمای کرتین وال به عوامل زیادی بستگی دارد، لذا برای براورد هزینه میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید و از آخرین قیمت ها مطلع شوید.

دی ۱۶, ۱۳۹۹
اجرای نما کرتین وال

اجرای نما کرتین وال

اجرای نمای کرتین وال ساخت و اجرای نما کرتین وال باعث توسعه برنامه های مهم سنجش شده است. تست های برنامه ریزی شده مورد نیاز در […]
دی ۱۶, ۱۳۹۹
سیستم های نمای کرتین وال

سیستم های نمای کرتین وال

سیستم های نمای کرتین وال سیستم های نمای کرتین وال اجرا شده توسط شرکت آرین سازین بنا نما شامل سه سیستم اصلی می باشد. ۱- سیستم […]
دی ۱۶, ۱۳۹۹
پروژه نمای شیشه ای ساختمان آپارتمانی مسکونی روزن زعفرانیه

پروژه نمای شیشه ای ساختمان مسکونی روزن زعفرانیه

پروژه نمای شیشه ای ساختمان مسکونی روزن زعفرانیه نام پروژه : ساختمان مسکونی روزن رتبه اول جایزه معمار سال ۹۵ در بخش مسکونی آپارتمانی موقعیت : […]
خدمات نما